Forródrót dhujhd Customer Services: +370 5240 5555
Lapozzunk tetejére
Jogi nyilatkozat és támogass minket az erős nyelvezet szerkesztésében. Inkább angolul .

Mi a toborzási folyamat?

Frissített idő: Mar 12, 2020, 07:36 (UTC+03:00)

Tehetségek toborzása a mai versenyképes munkaerőpiacon időigényes és több erőfeszítést igényel a vállalat számára. A folyamat magában foglalja az önéletrajz fogadását és kiválasztását, interjút és az eredmény értesítését.

Tekintse át a toborzási folyamatot, és döntse el, hogy nálunk kezdi meg karrierjét.

1. lépés: Fogadás és válassza a folytatás lehetőséget

Miután megkapta a jelöltek adatlapjait és önéletrajzát, összegyűjtjük és kiválasztjuk azokat a jelentkezőket, akik alkalmazkodni tudnak a munkakörülményekhez az interjúkhoz. Azok, akiket nem választottak, nyilvántartásba kerülnek a későbbi felülvizsgálat céljából. Bizonyos körülmények között az emberi erőforrás csapat átadhatja önéletrajzát más pozícióknak, amelyek megfelelnek a hátterének és tapasztalatainak, ha Ön nem rendelkezik megfelelőséggel a választott betöltendő állásra.

2. lépés: Interjú

  • Első forduló: A HR találkozik a jelöltekkel egy rövid interjúra.
  • Második forduló: Az osztályvezető meghallgatja a jelentkezőket. Ez az első alkalom, hogy a jelöltek találkoznak a céggel. Az interjú során a vállalat olyan információkat szerez, amelyek lehetővé teszik számukra a jelölt alkalmasságának megállapítását.

A vállalat figyelembe veszi például a kommunikációs készségeket, az egyéni és csoportos munkavégzés képességét, a munka tervezésének és megszervezésének képességét, a problémamegoldó készségeket és ellenőrzi az önéletrajzban szereplő információkat. Az interjúban a jelöltek bármilyen kapcsolódó kérdést feltehetnek a vállalat képviselőjének. A jelölttől és a beosztástól függően több interjú is lehet.

3. lépés: Értesítés az eredményről

  • A kiválasztott pályázókat legkésőbb az interjút követően 07 nappal értesítik.
  • Minden jelentkezőnek 2 hónap próbaidőre van szüksége a vállalat munkájának és környezetének megtapasztalására.
  • Két hónap elteltével a jelölt hosszú távú szerződést ír alá és hivatalos alkalmazott lesz a DSBC Financial Europe, ha rendelkezik elegendő képesítéssel, kompetenciával, valamint megfelel a megüresedett munkakör követelményeinek.

Javadalmazási politika

A DSBC Financial Europe munkatársainál az alkalmazottak nagyon sok tisztességes politikát és előnyöket élveznek a materiális és immateriális értékek tekintetében. A megfelelő embereket toborozzuk a megfelelő munkahelyekre. A fizetést és a jutalékot, valamint a bónuszt méltányosan fizetik a teljesítmény és a járulékok függvényében.

Munkakörnyezet

A DSBC Financial Europe tudjuk, hogy a munkakörnyezet mennyire fontos az üzleti fejlődésben. Hogy ösztönözze munkatársainkat arra, hogy boldognak érezzék magukat a munkahelyen, a DSBC Financial Europe modern felszerelések és magas színvonalú szolgáltatások széles választékát építette fel csapataink megkönnyítése érdekében, munkatársaink élvezhetik munkájukat és optimalizálják a termelékenységet.

Rólunk

Mindig büszkék vagyunk arra, hogy tapasztalt pénzügyi intézmény vagyunk a globális pénzügyi fizetési piacon.

Mi biztosítjuk a legjobb fizetési platformot, valamint világszerte pénzátutalási szolgáltatást. A "DSBC Financial Europe" UAB különféle fizetési módokkal tud segíteni Önnek, legyen szó személyes vagy üzleti számláról.

US