Forródrót dhujhd Customer Services: +370 5240 5555
Lapozzunk tetejére
Jogi nyilatkozat és támogass minket az erős nyelvezet szerkesztésében. Inkább angolul .

Mobil iOS fejlesztő (Swift, C cél)

Frissített idő: Mar 12, 2020, 09:05 (UTC+03:00)

Előnyök

  • 13. havi fizetés helyi szabályozás szerint.
  • Tet bónusz a tapasztalat és a teljesítmény követése után.
  • A munkabér 10% -a munkaszüneti napokon: 30/4, 2/9, 1/1.
  • Támogassa a munkavállalókat a vietnami munkajog alapján (holdfesztivál, esküvő, gyermeknap, anyaság ...).
  • Bónusz az üzleti státusz és a bevétel függvényében (ha van ilyen).
  • Ünnepelje az alkalmazottak születésnapját.
  • Vállalati éves utazás minden alkalmazott számára.
  • Egészségbiztosítás, társadalombiztosítás.
  • Dinamikus, kreatív, barátságos munkakörnyezet.
  • Kihívhatja magát a karrier követelményeinek megfelelően.

Tárgyak

  • Mennyiség: 06
  • Rendszeres személyzet
  • Típus: Teljes munkaidő
  • Neme férfi nő
  • Kor: Nincs követelmény
  • Fizetés: Olyan magas, mint a teljesítménye
  • Tapasztalat: 1 év

Munkaköri leírás

  • Csatlakozzon olyan alkalmazások fejlesztéséhez, amelyek nagy vállalkozásoknak szólnak: Internet Banking, Payment Gateway, mPos.
  • Csapatmunka vezető irányítás alatt.
  • Alkalmazások karbantartása, támogatása, frissítése.

Munkaigény

  • 1 éves tapasztalat a mobil iOS fejlesztés terén.
  • A felhasználói élmény (UX) és a felhasználói felület (UI) kialakítása.
  • A követelményelemzés és az alkalmazás tervezésének készsége.
  • Jó ismeretekkel rendelkezik az OOP, az MVC Pattern, a Web szolgáltatás (SOAP, REST API) terén.
  • Járt az xCode, az Objective - C, a Swift programban.
  • Ha nagy mennyiségű termék van az Appstore-ban (vagy részt veszünk ezek fejlesztésében).
  • Angol nyelvtudás: szakmai dokumentumok megértése, e-mail és Skype írás.

A profil tartalmazza

  • 01 önéletrajz
  • 01 egészségügyi bizonyítvány
  • A benyújtandó munkakörhöz kapcsolódó oklevelek, átiratok, igazolások
  • Használt nyelv: bármilyen

(A pályázók kérjük, hogy az elérhetőségeket és telefonszámokat világosan írják az aktába)

Mi a toborzási folyamat?

Tehetségek toborzása a mai versenyképes munkaerőpiacon időigényes és több erőfeszítést igényel a vállalat számára. A folyamat magában foglalja az önéletrajz fogadását és kiválasztását, interjút és az eredmény értesítését.

Javadalmazási politika

A DSBC Financial Europe munkatársainál az alkalmazottak nagyon sok tisztességes politikát és előnyöket élveznek a materiális és immateriális értékek tekintetében. A megfelelő embereket toborozzuk a megfelelő munkahelyekre. A fizetést és a jutalékot, valamint a bónuszt méltányosan fizetik a teljesítmény és a járulékok függvényében.

Rólunk

Mindig büszkék vagyunk arra, hogy tapasztalt pénzügyi intézmény vagyunk a globális pénzügyi fizetési piacon.

Mi biztosítjuk a legjobb fizetési platformot, valamint világszerte pénzátutalási szolgáltatást. A "DSBC Financial Europe" UAB különféle fizetési módokkal tud segíteni Önnek, legyen szó személyes vagy üzleti számláról.

US