Forródrót dhujhd Customer Services: +370 5240 5555
Lapozzunk tetejére
Jogi nyilatkozat és támogass minket az erős nyelvezet szerkesztésében. Inkább angolul .

AML Compliance Officer állás Kaliforniában, USA

Frissített idő: May 20, 2020, 13:03 (UTC+03:00)

Szint : Közép-Senior szint.

cég áttekintés

A DSBC Financial Group („DSBC”) egy globális pénzügyi intézmény, amely áttörő üzleti megoldásokat kíván nyújtani Önnek, egyszerűbbé, gyorsabbá téve a fizetéseket és az átutalásokat, mint valaha. Azon kulcsfontosságú területekre összpontosítva, mint Közép-Európa, Kelet-Európa, Egyesült Királyság és Ázsia, az Egyesült Államok nagyszerű piac a terjeszkedéshez, az ügyfelek összekapcsolásához, a határokon átnyúló pénzügyi és közüzemi platformokon alapuló fenntartható fejlődés megteremtéséhez.

Magas rangú megfelelőségi tisztviselőt keresünk, aki csatlakozik az Egyesült Államok motivált pénzügyi / technológiai szakembereinek csapatához, és részese lehetünk a szakértői globális megfelelőségi csoportnak.

Weboldal : www.dsbc.eu

Miért csatlakozzon hozzánk?

Vonzó, munkatapasztalattal arányos fizetést kínálunk.

Lehetőséget biztosítunk a vállalaton belüli előmenetelre.

Támogatjuk a biztonságos munkakörnyezetet minden alkalmazottunk számára.

Munkaköri leírás:

  1. Felelős a csoport megfelelőségi programjának tervezéséért, megvalósításáért és karbantartásáért.
  2. Felkészülés a szabályozási kérdésekre és azok megválaszolása, valamint a vizsgálatok irányítása
  3. Kutat és jelentést készít a szabályozási fejleményekről, és javaslatokat tesz a kapcsolódó megfelelőségi politikával és az eljárás fejlesztéseivel kapcsolatban.
  4. Megfelelőség-menedzsment program: kockázat alapú megfelelőség-kezelési program kidolgozása és fenntartása a DSBC globális fizetéseihez, átfogóan figyelembe véve termékeit és szolgáltatásait. A program kockázatértékeléseket, irányelveket és eljárásokat, képzést, monitoringot és tesztelést, a panaszkezelést és jelentéstételt kérhet. Gondoskodjon arról, hogy a BSA, az AML és a szankciók témaköröket teljes körűen és megfelelően lefedjék az MSB / MTL tevékenységek, valamint az összes termék és szolgáltatás vonatkozásában.
  5. Szövetségi és állami MSB / MTL regisztráció a licenc, licenckarbantartás és jelentéskészítés alkalmazásához: segít a szövetségi és állami MSB / MTL regisztrációk és licencek megszerzésében és fenntartásában. Kezelje a jelentési követelményeket NMLS vagy más állam-specifikus módszerek segítségével az államoknak járó különféle havi, negyedéves és éves jelentésekben.
  6. Szabályozási vizsga menedzsment: teljes egészében irányítja az állami szabályozási vizsgálatokat, ideértve a vizsgákról szóló értesítések fogadását, az anyagok első vizsgálati kérelmeinek megválaszolását, a szabályozók helyszíni vagy helyszínen kívüli elhelyezését, a későbbi anyag- és értekezlet-kérések megválaszolását, valamint a vizsgálatokra vonatkozó vezetői válaszok elkészítését. Utóvizsgálat, annak biztosítása, hogy a megállapításokat és az ajánlásokat megfelelően kezeljék.

Követelmények:

  1. Minimális 3 éves szakmai megfelelés az MSB / MTL, pénzügyi intézmények, bankok, fin-tech vállalatok, pénzügyi szabályozó ügynökségek vagy pénzügyi intézmények ügyfeleit kiszolgáló szakmai szolgáltatók részéről.
  2. Alapképzés szükséges.
  3. Az MSB-kre / MTL-intézményekre vonatkozó szabályozási követelmények ismerete.
  4. MSB / MTL vagy fizetési tapasztalat ismerete, valamint tapasztalat az OFAC és AML betartásáról; A FATCA és az adózási szabályok pluszban vannak.
  5. Üzleti gondolkodásmód, amely olyan megoldások megtalálására törekszik, amelyek körültekintő és hosszú távú megközelítéssel teszik lehetővé az üzleti és piaci részesedés növekedését.
  6. Tapasztalat az állami és / vagy szövetségi szabályozókkal és ügynökségekkel (pl. FinCEN, California Money Transmitter Division, ..).
  7. Hiteles pénzmosás-ellenes szakember (CAMS) és / vagy Certified Regulatory Compliance Manager (CRCM) kifejezetten előnyben részesíti
  8. Tapasztalat és megértés a fizetésekben, az átjáróban, az e-pénz vagy pénztárca termékeiben és szolgáltatásaiban, a banki funkciókban, az MSB-kben és / vagy a kereskedők feldolgozásában;

Munkahely: 19900 MacArthur Boulevard, Suite 1190, Irvine, Kalifornia 92612

Ipar:

  • Pénzátadó
  • Kereskedelmi Bank
  • Pénzügyi szolgáltatások

Foglalkoztatás típusa: Teljes munkaidős

Öltözet: Üzleti (pl. Ingek)

Beszélt nyelv: angol

Mi a toborzási folyamat?

Tehetségek toborzása a mai versenyképes munkaerőpiacon időigényes és több erőfeszítést igényel a vállalat számára. A folyamat magában foglalja az önéletrajz fogadását és kiválasztását, interjút és az eredmény értesítését.

Javadalmazási politika

A DSBC Financial Europe munkatársainál az alkalmazottak nagyon sok tisztességes politikát és előnyöket élveznek a materiális és immateriális értékek tekintetében. A megfelelő embereket toborozzuk a megfelelő munkahelyekre. A fizetést és a jutalékot, valamint a bónuszt méltányosan fizetik a teljesítmény és a járulékok függvényében.

Rólunk

Mindig büszkék vagyunk arra, hogy tapasztalt pénzügyi intézmény vagyunk a globális pénzügyi fizetési piacon.

Mi biztosítjuk a legjobb fizetési platformot, valamint világszerte pénzátutalási szolgáltatást. A "DSBC Financial Europe" UAB különféle fizetési módokkal tud segíteni Önnek, legyen szó személyes vagy üzleti számláról.

US