Forródrót dhujhd Customer Services: +370 5240 5555
Lapozzunk tetejére
Jogi nyilatkozat és támogass minket az erős nyelvezet szerkesztésében. Inkább angolul .

AML Compliance Officer Szingapúrban

Frissített idő: May 20, 2020, 12:58 (UTC+03:00)

Szint: Közép-Senior szint.

cég áttekintés

A DSBC Financial Group egy globális pénzintézet, amely átfogó üzleti megoldásokat, pénzváltást, fizetési és átutalási műveleteket kíván egyszerűbbé, gyorsabbá tenni, mint valaha. Azon kulcsfontosságú területekre összpontosítva, mint Közép-Európa, Kelet-Európa, Egyesült Királyság és az Egyesült Államok, Szingapúr nagyszerű piac számunkra a terjeszkedéshez, az ügyfelek összekapcsolásához, a határokon átnyúló pénzügyi és közüzemi platformokon alapuló fenntartható fejlődés megteremtéséhez.

Senior megfelelési tisztviselőt keresünk, hogy csatlakozzon a motivált pénzügyi / technológiai szakemberek csapatához Szingapúrban, és részese lehessünk a szakértői globális megfelelőségi csoportnak.

Weboldal: www.dsbc.eu

Miért csatlakozzon hozzánk?

  • Vonzó, munkatapasztalattal arányos fizetést kínálunk.
  • Lehetőséget biztosítunk a vállalaton belüli előmenetelre.
  • Támogatjuk a biztonságos munkakörnyezetet minden alkalmazottunk számára.

Munkaköri leírás:

  • Legyen az elsődleges kapcsolattartó pont a szingapúri és regionális szabályozók és banki partnerek számára, ideértve, de nem kizárólag a MAS-t.
  • Koordináljon a vállalati megfelelőséggel annak biztosítására, hogy a megfelelési politikák összhangban legyenek mind Szingapúrral, mind a vállalati elvárásokkal.
  • Határozza meg a megfelelőségi sérülékenység és kockázat lehetséges területeit.
  • Értékelje az általános piacon kínált összes új termék és szolgáltatás általános megfelelési kockázatát, és javasoljon megfelelő kockázatcsökkentési stratégiákat.
  • Végezze el a vállalati megfelelőségi irányelv által előírt megfelelőségi tesztelést és nyomon követést.
  • Rendszeresen vizsgálja felül és módosítsa az irányelveket és eljárásokat annak biztosítása érdekében, hogy azok naprakészek és teljesek legyenek.
  • Az összes helyi követelménynek való megfelelés biztosítása érdekében vizsgálja felül és fejlessze a vállalati megfelelőségi képzést.
  • Felügyeli a szabályozási jelentési követelmények előkészítését és teljesítését.
  • Az AML ellenőrzési folyamattal kapcsolatos szingapúri szabályozók, más szabályozó szervek és banki partnerek kezelése.
  • Legyen lépést tartva az érintett főigazgatóságok - azaz a MAS - szabályozási politikájával.
  • Hasonlóképpen figyelje a globális szabályozási környezetet - azaz az ázsiai-csendes-óceáni (APAC) piacokat.
  • Ellenőrizze a partnerbankoktól, szabályozóktól stb. Érkező összes megfelelőségi kérdésre adott válaszokat.
  • Tekintse át a marketing és értékesítési szakirodalmat, teljesítménybemutatókat és hirdetési anyagokat az alkalmazandó törvények és rendeletek betartása érdekében.
  • Végezzen fokozott átvilágítást (EDD) a magas kockázatú ügyfelekről és adott esetben az AML / CTF vizsgálatokat.
  • Értékelje a lehetséges szankciókat és koordinálja a megerősített mérkőzésekre vonatkozó megfelelő intézkedéseket, ahogy azt a helyi szabályozás előírja.

Követelmények:

  • Szingapúri szükséges.
  • Folyékonyan beszéljen angolul.
  • Alapszakok jogi, pénzügyi, számviteli, üzleti, közgazdasági vagy kapcsolódó területeken
  • Az MBA, JD, LLM vagy más felsőfokú végzettség plusz
  • A felsőfokú végzettség hiányában olyan szakmai képesítésre van szükség, mint a Pénzmosás Elleni Szakember (CAMS)
  • 3+ év korábbi bróker, banki, kereskedési vagy fizetési intézménynél, megfelelőségi vezetői pozícióban, lehetőleg technológiai funkcióban
  • A szingapúri szabályozási környezet átfogó ismerete, beleértve a szabályozásokat, valamint az egyéb szövetségi törvényeket és elvárásokat
  • A pénzmosás elleni ismeretek ismerete és az ügyfelek ismereteinek legjobb gyakorlata az SG és más APAC piacokon.
  • Tapasztalat és megalapozott kapcsolatok a következő iparágak bármelyikében: közvetítés, banki tevékenység, online fizetések vagy kereskedési piacok, tőzsdék
  • Tapasztalja meg a megfelelés, a kockázat és az innováció egyensúlyát egyensúlyozó politikák kidolgozását és végrehajtását
  • Képes együttműködni az érdekelt felekkel minden szinten a műszaki és nem technikai csoportokban
  • Képesség vezetni növekvő vállalati környezetben, koncentrált és szorgalmas egyének mellett

Munkahely: Raffles Place, # 40-02, One Raffles Place, Office Tower 1, Szingapúr 048616.

Ipar

  • Számítógépes program
  • Internet
  • Pénzügyi szolgáltatások

Foglalkoztatás típusa: Teljes munkaidős

Munkaórák:

Rendszeres órák: hétfőtől péntekig

Öltözet: Üzleti (pl. Ingek)

Előnyök: Orvosi, Egyéb támogatás, Fogászati.

Beszélt nyelv: angol. A vietnami / kínai plusz.

Mi a toborzási folyamat?

Tehetségek toborzása a mai versenyképes munkaerőpiacon időigényes és több erőfeszítést igényel a vállalat számára. A folyamat magában foglalja az önéletrajz fogadását és kiválasztását, interjút és az eredmény értesítését.

Javadalmazási politika

A DSBC Financial Europe munkatársainál az alkalmazottak nagyon sok tisztességes politikát és előnyöket élveznek a materiális és immateriális értékek tekintetében. A megfelelő embereket toborozzuk a megfelelő munkahelyekre. A fizetést és a jutalékot, valamint a bónuszt méltányosan fizetik a teljesítmény és a járulékok függvényében.

Rólunk

Mindig büszkék vagyunk arra, hogy tapasztalt pénzügyi intézmény vagyunk a globális pénzügyi fizetési piacon.

Mi biztosítjuk a legjobb fizetési platformot, valamint világszerte pénzátutalási szolgáltatást. A "DSBC Financial Europe" UAB különféle fizetési módokkal tud segíteni Önnek, legyen szó személyes vagy üzleti számláról.

US